przedszkole mysłowic
Partnerzy
Partnerzy

Woda eden ...

Najlepsza woda dla naszych dzieciaków..

 

Woda Eden Spełnia wszystkie wymagania lokalne i unijne, a także normy dotyczące jakości wody i sprzętu. Pionierskie inicjatywy Eden sprawiają, że obecnie wspóltworzą standardy obowiązujące w branży.

 

  • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) - Są pierwszą firmą w branży dostaw wody, która wdrożyła w swoich rozlewniach ten surowy system zapewnienia jakości. Pozwala on kontrolować i wyeliminować ewentualne zagrożenia i ryzyka ich wystąpienia na wszystkich etapach produkcji,

  • NSF International - Certyfikat ściśle określa wszystkie środki, jakie powinny zostać przedsięwzięte w celu uzyskania właściwej jakości wody. Definiuje także reguły higieny urządzeń do dozowania wody, używane materiały, ochronę przed zakażeniem, procesy napraw urządzeń i sanityzacji sprzętu u naszych Klientów.

  • Podlegają przepisom i normom ustanawianym przez Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2011 roku w sprawie naturalnych wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych.

 

 

Woda - EDEN

doświadczalnia....

Doświadczalnia

Zapraszamy do Doświadczalni!

 

Naszą pasją są nauki ścisłe i przyrodnicze.

Chcemy podzielić się zdobytą wiedzą i zarazić innych zamiłowaniem do nauki.

Stawiamy na naukę przez doświadczanie, próbowanie

i eksperymentowanie. Nie uczymy wzorów, równań, definicji i regułek – uczymy dzieci poprzez zabawę.

My przekazujemy swoją wiedzę dając z siebie wszystko,

a od dzieci czerpiemy inspiracje, dowiadujemy się jak czerpać radość z drobnostek i doceniać każdą chwilę.

Cenimy sobie pracę z dziećmi, ponieważ są szczere, nie skrywają prawdziwych emocji, uprzedzeń, tryskają energią i szczęściem oraz zarażają entuzjazmem, a także dobrym humorem. Naszym symbolem jest żarówka – symbol pomysłu. Chcemy, aby dzieci próbowały realizować swoje pomysły, nawet te najbardziej szalone.

 

Zobacz więcej

Firma cateringowa "IWONA"

Firma cateringowa do przygotowywania posiłków używa wyłącznie naturalnych składników. Nie korzystamy ze sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Ich posiłki przyprawiają wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt, a także ułatwiają trawienie. Dokładają wszelkich starań, by catering dla szkół, przedszkoli oraz żłobków był prawdziwą ucztą zdrowia, kolorów, a przede wszystkim smaku.

 

Catering Iwon

zobacz więcej

Piekarnia "Maciuś"

Tylko w naszym przedszkolu codziennie dla naszych dzieciaków świeże pieczywo z piekarni której Produkcja obejmuje szeroki asortyment nie tylko piekarniczy ale i cukierniczy, który bez przerwy jest powiększamy uwzględniając nowe trendy w branży oraz gusta klientów nie zapominając oczywiście o starych, tradycyjnych recepturach.

 

Piekarnia - Maciuś

zobacz więcej

ROAN FIGHT CLUB

 

Misją klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o tradycyjną sztukę walki, a przede wszystkim dyscyplinę sportową jaką jest Ju Jitsu i Judo. 
Naszą pasją chcemy zarazić w pozytywnym znaczeniu tego słowa jak największą grupę osób, bez podziału na wiek i płeć. Tworząc nowe karty historii tego sportu w Polsce.
Ju Jitsu począwszy od filozofii poprzez ćwiczenia, to wspaniały relaks, zabawa, samoobrona i jednocześnie rywalizacja sportowa. Począwszy od dzieci a na seniorach kończąc.
Każdy bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną w Ju-Jitsu jest w stanie odnaleźć siebie. 
Angielski - Learning Stars

zobacz więcej

4parents

zobacz więcej

zobacz więcej

Zobacz więcej

NASI PARTNERZY

Psi Patrol

EkoMuzyka dla smyka

 

EkoMuzykowanie to zajęcia rytmiczne metodą E. Jaques-Dalcroze’adla dzieci od 5 miesiąca życia do 6 roku życia. Na zajęciach króluje improwizacja fortepianowa przeplatana wszystkimi aktywnościami muzycznymi: śpiewem, tańcem, ruchem do muzyki, improwizacją ruchową, grą na instrumentach perkusyjnych oraz swobodną zabawą.
EkoMuzykowanie to zajęcia rytmiczne metodą E. Jaques-Dalcroze’adla dzieci od 5 miesiąca życia do 6 roku życia. Na zajęciach króluje improwizacja fortepianowa przeplatana wszystkimi aktywnościami muzycznymi: śpiewem, tańcem, ruchem do muzyki, improwizacją ruchową, grą na instrumentach perkusyjnych oraz swobodną zabawą

Aplikacja 4parents

 

4parents.pl umożliwia rodzicom dzieci przedszkoli które korzystają z platformy kontrolę wejść i wyjść ich dziecka, kontrolę naliczonych opłat, automatyczną zapłatę należności oraz odbieranie komunikatów o wydarzeniach.

EHSchool
EHSchool

PIERWSZA POMOC

Warsztaty prowadzone przez ludzi z pasją ratowania ludzkiego zdrowia i życia z grupy Edunavigator .
W skład zespołu wchodzą ratownicy medyczni, ratownicy wodni, strażacy czy żołnierze, czyli szeroko rozumiane służby ratunkowe. Swoją wiedzę i umiejętności przekazują na wszystkich poziomach nauczania, rozpoczynając od przedszkoli, do których kierujemy program psychoedukacyjny w postaci
 szkoleń z pierwszej pomocy.
Jako pierwsi napisali i wydali bajkę o udzielaniu pierwszej pomocy „Miłoszek i wiewiórki” (Katowice 2014). Książka cieszy się dużym uznaniem pedagogów, a przede wszystkim jest ciekawym i atrakcyjnym, opartym o mnemotechnikę sposobem przekazywania wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy.

EH SCHOOL

Extreme Homies School – wyjazdy, szkolenia, obozy sportowe

Pasja i profesjonalizm. W tym tkwi cała istota naszej działalności. Firma EH School została założona przez ludzi, którzy nie cierpią nudy, ciągle szukają nowych wrażeń, chcą odkrywać świat, spełniać marzenia, a przy tym doskonale się bawić. Myślisz, że to niemożliwe? Nam udaje się to już od lat. Chcemy zarażać aktywnym i pozytywnym podejściem do życia i zachęcać do poszukiwania ciekawych form spędzania czasu wolnego. Właśnie to proponujemy naszym klientom. Jeśli nie możesz usiedzieć w miejscu, uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i chcesz poznawać podobnie zakręconych ludzi jak Ty, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wyrusz z nami na niesamowitą przygodę!
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice