NASI PARTNERZY :

partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice

EH SCHOOL

Extreme Homies School – wyjazdy, szkolenia, obozy sportowe

Pasja i profesjonalizm. W tym tkwi cała istota naszej działalności. Firma EH School została założona przez ludzi, którzy nie cierpią nudy, ciągle szukają nowych wrażeń, chcą odkrywać świat, spełniać marzenia, a przy tym doskonale się bawić. Myślisz, że to niemożliwe? Nam udaje się to już od lat. Chcemy zarażać aktywnym i pozytywnym podejściem do życia i zachęcać do poszukiwania ciekawych form spędzania czasu wolnego. Właśnie to proponujemy naszym klientom. Jeśli nie możesz usiedzieć w miejscu, uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i chcesz poznawać podobnie zakręconych ludzi jak Ty, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wyrusz z nami na niesamowitą przygodę!

PRZEDSZKOLIADA

Akademia Drużyny Kangura są formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Zajęcia są odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Zajęcia są prowadzone raz w tygodniu, przez cały rok przedszkolny, a więc zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi systematyczności wysiłku fizycznego. Spełniony jest też drugi warunek ŚOZ, mianowicie każde zajęcia trwają na tyle długo, aby utrwaliły się korzystne efekty zdrowotne ruchu. Tym samym PRZEDSZKOLIADA.PL wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.
EHSchool
EHSchool

Aplikacja 4parents

 

4parents.pl umożliwia rodzicom dzieci przedszkoli które korzystają z platformy kontrolę wejść i wyjść ich dziecka, kontrolę naliczonych opłat, automatyczną zapłatę należności oraz odbieranie komunikatów o wydarzeniach.

PSI PATROL

 

Dogoterapia to doskonałe uzupełnienie terapii dla dzieci. Kontakt z psem wspomaga i buduje prawidłowe relacje społeczne oraz redukuje błędy i zachamowania rozwojowe. Obecność zwierzęcia ma pozytywny wpływ na pacjentów, którzy pokonują lęki i bariery w kontaktach z otoczeniem.

MAXYMEK

Największa w rejonie sala zabaw dla dzieci połączona z centrum fitness! Wyposażona w wielopoziomową konstrukcję, zjeżdżalnie: falistą, rolkową, spiralną, baseny z piłeczkami, trampolinę, boisko do gry w piłkę nożną, tor formuły, wieżę Spidermana. Dla najmłodszych – kącik malucha wyposażony w konstrukcję z basenem z piłeczkami, zjeżdżalnią, mini trampoliną. W sali odbywają się imprezy tematyczne, piżama party, a dziecku można zorganizować niezapomniane urodziny – do dyspozycji naszych Milusińskich 4 salki urodzinowe!
 

Zapraszamy dzieci na wspaniałą zabawę, a rodziców do kawiarni znajdującej się w obiekcie bawialni na aromatyczną włoską kawę Musetti.

 

Psi Patrol
Maxymek

NASI PARTNERZY

Zobacz więcej

zobacz więcej

zobacz więcej

4parents

zobacz więcej

zobacz więcej

Logopedia

LOGOPEDIA KARLIK

 

Mówiąc o NAS, mówimy o naszych terapeutach i naszych pacjentach, ponieważ to My RAZEM tworzymy "KARLIK Logopedię". Miejsce przyjazne z panującą wszędzie w koło rodzinną atmosferą, dzięki czemu czujemy się jak u siebie w domu.

Ideą naszego Gabinetu jest wspieranie rozwoju dzieci, doskonalenie umiejętności młodzieży i poprawa tego co "popsute" u osób starszych. Poprzez swoją pracę pragniemy wzmacniać Wasze umiejętności, tak abyście mogli pełniej rozwijać własne możliwości, wierząc w swoją niepowtarzalną wartość.Specjalizujemy się w rozpoznawaniu problemów, diagnozie oraz terapii dzieci, młodzieży i osób starszych .Gabinet Logopedyczny zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, wykorzystującą w swoich działaniach profesjonalne metody pracy oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne i specjalistyczny sprzęt terapeutyczny......

zobacz więcej

Angielski - Learning Stars

Learning Stars

 

Jest to grupa wykwalifikowanych, młodych nauczycieli, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Każdy z nich dokłada wszelkich starań, aby nauka języka angielskiego stała się przyjemnością.

Metody nauczania i zabawy językowe dobierają tak, by wspierały wszechstronny rozwój psychomotoryczny oraz zapewniały świetną zabawę dla dzieci w każdym wieku.

zobacz więcej

Piekarnia - Maciuś

Piekarnia "Maciuś"

Tylko w naszym przedszkolu codziennie dla naszych dzieciaków świeże pieczywo z piekarni której Produkcja obejmuje szeroki asortyment nie tylko piekarniczy ale i cukierniczy, który bez przerwy jest powiększamy uwzględniając nowe trendy w branży oraz gusta klientów nie zapominając oczywiście o starych, tradycyjnych recepturach.

 

zobacz więcej

Catering Iwon

Firma cateringowa "IWONA"

Firma cateringowa do przygotowywania posiłków używa wyłącznie naturalnych składników. Nie korzystamy ze sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Ich posiłki przyprawiają wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt, a także ułatwiają trawienie. Dokładają wszelkich starań, by catering dla szkół, przedszkoli oraz żłobków był prawdziwą ucztą zdrowia, kolorów, a przede wszystkim smaku.

 

Zobacz więcej

Zapraszamy do Doświadczalni!

 

Naszą pasją są nauki ścisłe i przyrodnicze.

Chcemy podzielić się zdobytą wiedzą i zarazić innych zamiłowaniem do nauki.

Stawiamy na naukę przez doświadczanie, próbowanie

i eksperymentowanie. Nie uczymy wzorów, równań, definicji i regułek – uczymy dzieci poprzez zabawę.

My przekazujemy swoją wiedzę dając z siebie wszystko,

a od dzieci czerpiemy inspiracje, dowiadujemy się jak czerpać radość z drobnostek i doceniać każdą chwilę.

Cenimy sobie pracę z dziećmi, ponieważ są szczere, nie skrywają prawdziwych emocji, uprzedzeń, tryskają energią i szczęściem oraz zarażają entuzjazmem, a także dobrym humorem. Naszym symbolem jest żarówka – symbol pomysłu. Chcemy, aby dzieci próbowały realizować swoje pomysły, nawet te najbardziej szalone.

 

Doświadczalnia

doświadczalnia....

Woda - EDEN

Najlepsza woda dla naszych dzieciaków..

 

Woda Eden Spełnia wszystkie wymagania lokalne i unijne, a także normy dotyczące jakości wody i sprzętu. Pionierskie inicjatywy Eden sprawiają, że obecnie wspóltworzą standardy obowiązujące w branży.

 

  • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) - Są pierwszą firmą w branży dostaw wody, która wdrożyła w swoich rozlewniach ten surowy system zapewnienia jakości. Pozwala on kontrolować i wyeliminować ewentualne zagrożenia i ryzyka ich wystąpienia na wszystkich etapach produkcji,

  • NSF International - Certyfikat ściśle określa wszystkie środki, jakie powinny zostać przedsięwzięte w celu uzyskania właściwej jakości wody. Definiuje także reguły higieny urządzeń do dozowania wody, używane materiały, ochronę przed zakażeniem, procesy napraw urządzeń i sanityzacji sprzętu u naszych Klientów.

  • Podlegają przepisom i normom ustanawianym przez Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2011 roku w sprawie naturalnych wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych.

 

 

Woda eden ...

Partnerzy
Partnerzy
przedszkole mysłowic