NASI PARTNERZY :

partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice
partnerzy, przedszkole mysłowice

EH SCHOOL

Extreme Homies School – wyjazdy, szkolenia, obozy sportowe

Pasja i profesjonalizm. W tym tkwi cała istota naszej działalności. Firma EH School została założona przez ludzi, którzy nie cierpią nudy, ciągle szukają nowych wrażeń, chcą odkrywać świat, spełniać marzenia, a przy tym doskonale się bawić. Myślisz, że to niemożliwe? Nam udaje się to już od lat. Chcemy zarażać aktywnym i pozytywnym podejściem do życia i zachęcać do poszukiwania ciekawych form spędzania czasu wolnego. Właśnie to proponujemy naszym klientom. Jeśli nie możesz usiedzieć w miejscu, uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i chcesz poznawać podobnie zakręconych ludzi jak Ty, sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wyrusz z nami na niesamowitą przygodę!

FIGULINA

Figulina to gąsienica, z której za moment powstanie piękny motyl. Baw się i pracuj każdego dnia aby zostać mądrym i pięknym motylem. Rozwijaj pasję, poznaj samego siebie, poznaj świat. Leć jak motyl „i nigdy ….nie daj sobie wmówić ze czegoś nie potrafisz”. Ruch to zdrowie, taniec to witamina życia – subtelny balans pomiędzy ideałem, a pięknem . Rozwiń skrzydła , zdrowo i bezpiecznie wkraczaj w każdy kolejny etap lotu. Tańcz i śmiej się , płacz kiedy łzy cisną się do oczu . Zapewnij sobie prawdę w życiu i odwagę żeby zmienić to co złe. Motywuj się do działania – żyj i szanuj każdego motyla , którego skrzydła nadają koloru szarej codzienności.
EHSchool
EHSchool

Aplikacja 4parents

 

4parents.pl umożliwia rodzicom dzieci przedszkoli które korzystają z platformy kontrolę wejść i wyjść ich dziecka, kontrolę naliczonych opłat, automatyczną zapłatę należności oraz odbieranie komunikatów o wydarzeniach.

KOSMOS EDUKACJA

 

Programowanie i kodowanie jest najlepszym wstępem do sukcesu dziecka w dobie XXI wieku!
Dzieci programują roboty, czytają obrazy, nazywają symbole i znaki, klasyfikują przedmioty, układają je w grupy, szeregi, rytmy. Odtwarzają układy przedmiotów i tworzą własne sekwencje.
Głównym elementem zajęć jest programowanie robotów z wykorzystaniem dostępnych materiałów oraz pomocy dydaktycznych.
Kształcenie umiejętności kodowania odbywa sie przez zabawę, z wykorzystaniem róznorodnych srodków dydaktycznych typu: plansze, gry, programowanie zabaw!
Zajecia dedykowane są
dla grup młodszych (3-4 latki) oraz starszych (5-6 latki).
Psi Patrol

NASI PARTNERZY

Zobacz więcej

zobacz więcej

zobacz więcej

4parents

zobacz więcej

Angielski - Learning Stars

ROAN FIGHT CLUB

 

Misją klubu jest krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o tradycyjną sztukę walki, a przede wszystkim dyscyplinę sportową jaką jest Ju Jitsu i Judo. 
Naszą pasją chcemy zarazić w pozytywnym znaczeniu tego słowa jak największą grupę osób, bez podziału na wiek i płeć. Tworząc nowe karty historii tego sportu w Polsce.
Ju Jitsu począwszy od filozofii poprzez ćwiczenia, to wspaniały relaks, zabawa, samoobrona i jednocześnie rywalizacja sportowa. Począwszy od dzieci a na seniorach kończąc.
Każdy bez względu na wiek, płeć i sprawność fizyczną w Ju-Jitsu jest w stanie odnaleźć siebie. 

zobacz więcej

Piekarnia - Maciuś

Piekarnia "Maciuś"

Tylko w naszym przedszkolu codziennie dla naszych dzieciaków świeże pieczywo z piekarni której Produkcja obejmuje szeroki asortyment nie tylko piekarniczy ale i cukierniczy, który bez przerwy jest powiększamy uwzględniając nowe trendy w branży oraz gusta klientów nie zapominając oczywiście o starych, tradycyjnych recepturach.

 

zobacz więcej

Catering Iwon

Firma cateringowa "IWONA"

Firma cateringowa do przygotowywania posiłków używa wyłącznie naturalnych składników. Nie korzystamy ze sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Ich posiłki przyprawiają wyłącznie naturalnymi przyprawami i ziołami, które wzbogacają smak i zapach potraw, zaostrzają apetyt, a także ułatwiają trawienie. Dokładają wszelkich starań, by catering dla szkół, przedszkoli oraz żłobków był prawdziwą ucztą zdrowia, kolorów, a przede wszystkim smaku.

 

Zobacz więcej

Zapraszamy do Doświadczalni!

 

Naszą pasją są nauki ścisłe i przyrodnicze.

Chcemy podzielić się zdobytą wiedzą i zarazić innych zamiłowaniem do nauki.

Stawiamy na naukę przez doświadczanie, próbowanie

i eksperymentowanie. Nie uczymy wzorów, równań, definicji i regułek – uczymy dzieci poprzez zabawę.

My przekazujemy swoją wiedzę dając z siebie wszystko,

a od dzieci czerpiemy inspiracje, dowiadujemy się jak czerpać radość z drobnostek i doceniać każdą chwilę.

Cenimy sobie pracę z dziećmi, ponieważ są szczere, nie skrywają prawdziwych emocji, uprzedzeń, tryskają energią i szczęściem oraz zarażają entuzjazmem, a także dobrym humorem. Naszym symbolem jest żarówka – symbol pomysłu. Chcemy, aby dzieci próbowały realizować swoje pomysły, nawet te najbardziej szalone.

 

Doświadczalnia

doświadczalnia....

Woda - EDEN

Najlepsza woda dla naszych dzieciaków..

 

Woda Eden Spełnia wszystkie wymagania lokalne i unijne, a także normy dotyczące jakości wody i sprzętu. Pionierskie inicjatywy Eden sprawiają, że obecnie wspóltworzą standardy obowiązujące w branży.

 

  • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) - Są pierwszą firmą w branży dostaw wody, która wdrożyła w swoich rozlewniach ten surowy system zapewnienia jakości. Pozwala on kontrolować i wyeliminować ewentualne zagrożenia i ryzyka ich wystąpienia na wszystkich etapach produkcji,

  • NSF International - Certyfikat ściśle określa wszystkie środki, jakie powinny zostać przedsięwzięte w celu uzyskania właściwej jakości wody. Definiuje także reguły higieny urządzeń do dozowania wody, używane materiały, ochronę przed zakażeniem, procesy napraw urządzeń i sanityzacji sprzętu u naszych Klientów.

  • Podlegają przepisom i normom ustanawianym przez Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2011 roku w sprawie naturalnych wód mineralnych, wód źródlanych i wód stołowych.

 

 

Woda eden ...

Partnerzy
Partnerzy
przedszkole mysłowic